Farba, ktorá kedykoľvek zmení vaše auto. Stačí, aby začalo pršať

0

 

Tak tomuto sa povie „paintjob“ ako sa patrí. Ak to nehodíte na Favorit, ale na poriadne auto, ako je Lamborghini na videu, vznikne niečo, čo zaiste bude sprevádzané wow efektom. 

Za celým týmto kúzlom sa skrýva termochromatická farba, ktorej odtieň sa mení v závislosti od teploty. Ako je na videu možné vidieť, auto sa pri ochladení či zohriatí mení. Rozdiel farby automobilu bude vidieť cez deň, kedy je teplo či večer, kedy teplota klesne pod určitú hranicu.

S podobnou farbou ste sa stretli určite už aj vy. Napríklad ich bolo vidieť na pohároch, ktoré vyzliekali postavičky, alebo vám pohár tiež sám “povedal”, že je vaše pivo už správne vychladené. Títo majstri však posunuli aplikáciu spomínanej farby o čosi ďalej.

Posúďte sami.

Zdroj: youtube.com

Snímky: youtube.com, reprofoto youtube.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Videli ste už niekedy motorku surfovať? Pozrite si toto video

  Video, ktoré vás doslova zhltne. Samotný motocross je zaujímavý a ťažký šport. Čo sa však stane, ak upravíte motorku,...

Zavrieť