Facebook vám po novom pomôže zabudnúť. Na vášho ex partnera

0

 

Niekedy je lepšie nevidieť, nepočuť a nevedieť. Ak sa rozídete s vašim partnerom, Facebook vám pomôže zabudnúť. Prečítajte si ako. 

Čítali ste si milióny nezmyselných rád, ako zachrániť váš rozpadávajúci sa vzťah a aj tak sa vám to nepodarilo? Prežívate svoje najhoršie chvíle a snažíte sa aspoň ako-tak zabudnúť, no nedarí sa. Je to bežný scenár, hlavne ak ste používateľom sociálnej siete Facebook.

Vidíte ich jednoducho všade 

Všetko je za vami a urobili ste aj ten posledný, pomyslený krok rozchodu a rozišli ste sa oficiálne už aj na Facebooku. Snažíte sa žiť ďalej, no nedarí sa vám zabudnúť. Neustále vám na stene vyskakujú spoločné fotky, fotky ako sa váš ex-partner zabáva s priateľmi, alebo ľudia, ktorých ste spoločne poznali, niečo komentujú.

Vaša ex je všade Zdroj: someecards.com

Vaša ex je všade Zdroj: someecards.com

Takto sa so svojim osudom budete vyrovnávať ešte dlho.

Facebook vás dostane na kolená a aj postaví späť na nohy

Po novom nebude rozchod bolieť. Teda aspoň na Facebooku. Ten vám totižto pomôže zabudnúť, a to tak, že sa vás sám opýta hneď ako zmeníte svoj stav na „single“. Ak sa rozhodnete prijať jeho pomoc, pomôže vám vypratať vašu ex zo života. Minimálne z toho virtuálneho.

Skryje (alebo úplne vymaže) všetky fotky, na ktorých ju môžete vidieť, všetky vaše vzájomné komentáre či zablokuje všetky príspevky tak, aby ste ich nevideli.

Puff a je preč Zdroj: shemazing.net

Puff a je preč Zdroj: shemazing.net

Modrá sociálna sieť myslí aj na druhú stranu. Pokiaľ by sa rozhodol/a váš/a “ex” pátrať po vašich fotkách a pozerať si kde, s kým a kedy existujete, môžete jej/mu to zatrhnúť. Aj keby sa teda vás ex partner rozhodol niečo o vás hľadať, tak sa mu to jednoducho nepodarí.

Facebook je taký náš spasiteľ, ničiteľ a psychológ v jednom. Jeho služby sa posúvajú čoraz ďalej a jeho dopad na mentalitu a správanie ľudí je extrémny. K rozchodom dochádza častejšie, aj vďaka tejto sociálnej sieti.

Je tak vysoko pravdepodobné, že možnosť „dokonale sa zbaviť“ ex na Facebooku bude často využívaná. Táto funkcia sa zatiaľ testuje v USA a neskôr sa má rozšíriť aj do iných krajín.

Zdroj: facebook.com, marieclaire.co.uk

Snímky: lovemybrit.com, shemazing.net, marieclaire.co.uk

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Chlapský orgazmus. Extrémne limitovaná úprava Bentley

  Dvaja sú vždy viac ako jeden. Mansory x Gericia International spolu stvorili niečo, čo zlomí každé mužské srdce. Pozrite si...

Zavrieť