Lekár ukázal neuveriteľný trik. Takto utíšite každé plačúce bábätko za pár sekúnd

0

 

Neuveriteľný video návod! Tento trik má len štyri jednoduché kroky. Aj napriek jednoduchosti takto dokáže utíšiť batoľa aj absolútny začiatočník. 

Jednoduché veci bývajú vždy tie najlepšie. Pediater z Kalifornie, Dr. Hamilton, ukazuje svoj jednoduchý trik, ktorý sa naučil po rokoch praxe. Nazýva ho „The Hold“ (v preklade držanie, úchyt). Toto video má svetový úspech. Už za pár dní má viac ako 11 miliónov videní.

4 kroky, ktoré utíšie každé batoľa Zdroj: youtube.com

4 kroky, ktoré utíšia každé batoľa Zdroj: youtube.com

Má len štyri jednoduché kroky, ktoré zvládne naozaj každý. Naozaj každý znamená, že to zvládne aj niekto, kto nikdy nedržal v rukách batoľa, či napríklad na to netreba ani rodiča, na ktorého je dieťatko navyknuté.

1. položiť dieťatko tak, aby ste ho držali na hrudníku

2. ručičky uložiť k hrudníku a podoprieť bradu

3. druhou rukou chytiť za rozkrok

4. v 45-stupňovom uhle hojdať, prípadne pohybovať panvou

Z videa je zrejmé, že technika funguje viac než dokonale a že pán doktor Hamilton má naozaj cit pre deti a miluje ich. Kiežby bol každý lekár taký, ako práve on. Dr. Hamilton navyše odkazuje: Ak by technika nefungovala, porozmýšľajte, či sa dieťa necíti zle a je choré, prípadne nie je hladné.

Táto technika sa dá robiť až po kým dieťaťko nezačne byť príliš ťažké. Dovtedy ju však môžete využívať kedykoľvek. Ak ste to vyskúšali, podeľte sa s nami o svoje poznatky v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com, youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Fitness nie je ľahký šport. Učte sa od profesionálov

  Hovorme skôr o životnom štýle, než o športe. Najvzácnejšie sú rady, ktoré vám pomôžu nerobiť zbytočné chyby, ktoré stoja...

Zavrieť