Dojemné video od automobilky Toyota. Takto má vyzerať dobrá reklama

0

 

Spoločnosť Toyota a jej japonská divízia zverejnila na svojom YouTube kanáli reklamu, ktorá stojí naozaj za to. Rodina a automobil patria k sebe. Pozrite sa, ako toto puto pretavila automobilka do krásneho videoklipu. 

Takto majú vyzerať reklamy. Jasný odkaz a emócie. Autá nás sprevádzajú celým životom a mnohokrát je to jedna a tá istá značka. Japonská automobilka poukazuje nato, prečo je dobré mať vo výbave bezpečnostný balík Toyota Safety Sense.

Nie na všetko si teda vystačí otec sám, preto môže bezpečnostný systém v aute zachrániť životy. “Láska pracuje neviditeľne. Toyota robí lásku.” Tak znie motto automobilky pre túto reklamu.

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com, youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Snímka obrazovky 2015-06-23 o 13.04.35
Supermačka prežila na krídle lietadla. Stala sa maskotom letcov

  Pilot po vzlietnutí zhrozene zistil, že v jeho lietadle sa nachádza tretí, neželaný pasažier. Mačka, ktorá bola v nesprávny...

Zavrieť