Štartuje najočakávanejší film roka. Rýchlo a zbesilo 7

0

 

Premiéra Rýchlo a zbesilo 7. Známa séria akčných filmov sa dnes rozrastie o siedme pokračovanie.

Rýchle autá, pekné ženy, zápletka, láska či akčné scény. To všetko patrí do portfólia úspešných filmov zo série Rýchlo a zbesilo. V siedmom dieli nesmú chýbať zvučné mená ako Vin Diesel, Ludacris, Tyrese Gibson či Dwayne Johnson. Toto testosterónové” obsadenie zaujme každého milovníka filmov.

Samozrejme, v tejto hollywoodskej snímke nebudú chýbať ani Michelle Rodriguez a Jordana Brewster. Na čele proti kladným hrdinom bude stáť Jason Statham ako postava Decarda Shawa, ktorý je brat Owena. Owen bol chlapík, ktorého sa podarilo hrdinom v šiestom diele zabiť. Shaw sa tak bude chcieť pomstiť im a ich rodinám. Film bude, samozrejme, plný lietajúcich áut.

Paul Walker Zdroj: pakmediablog.com

Paul Walker Zdroj: pakmediablog.com

Vo filme uvidíte aj scény zosnulého Paula Walkera 

Siedma séria je posledný film, na ktorom Paul Walker vo svojom živote pracoval. Paul, hlavný hrdina všetkých dielov, zomrel po automobilovej nehode koncom roka 2013. Premiéra už siedmeho pokračovania série si získala o to väčšiu pozornosť.

Trailer na film si môžete pozrieť v tomto videu.

Zdroj: youtube.com, csfd.cz

Snímky: pakmediablog.com, cinemablend.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
easter beetle 1
Túto Veľkú noc sa farbia vajíčka vo veľkom štýle

  Spoločnosť Volkswagen zverejnila inštruktážne video, ako za 30 sekúnd nafarbíte veľkonočné vajíčka Rýchlo a ešte aj zábavne. Aj takto...

Zavrieť