Divokú vodu v Čunove prešiel na bicykli. Pozrite si, čo z toho vzniklo

0

 

Ako už býva zvykom, šialené nápady sú práve tie, ktorých výsledkom sú najzaujímavejšie zážitky. Tento mladík prešiel kanál vodných športov na svojej BMXke. 

Je zaujímavé vidieť tento známy kanál v Areáli Divoká Voda vypustený. To využil jazdec Jakub Lochman a siahol si tak na samé dno kanála. Ako to vyzeralo, si môžete pozrieť v galérii. Jakub si podľa svojich slov toto miesto pochvaľoval. Jediné, čo mu prekážalo, bol klzký povrch, ktorý sa usadil na dne.

Svoju úlohu zahralo aj zoschnuté bahno, riasy či kaluže vody, ktoré neboli vôbec zjazdné. Aj napriek nevýhodám ponúka toto miesto veľa zaujímavých pasáži. Jakub ukázal pekné triky a celé fotenie, v podaní fotografa Mareka Švančara, dopadlo na jednotku.

Galéria:

Zdroj: redbull.com

Snímky: redbull.com – Marek Švančara

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Takéto reakcie dokáže vyvolať len najrýchlejšia Tesla

  Video zachytáva ľudí a ich reakciu na zrýchlenie doposiaľ najsilnejšieho továrensky vyrábaného elektromobilu od Tesly. Toto všetko zabezpečil akceleračný mód,...

Zavrieť