Diskotéka či kino? Aj to najdete na najväčšej jachte sveta

0

 

Jej meno je Double Century a má byť ďalším krokom v evolúcii moderných jácht. Prívlastok luxusný obor si naozaj zaslúži.

Dizajnér Christopher Seymour sa k svojmu návrhu vyjadril takto. “Chcem, aby bola jachta niečo veľkolepé, rešpektované a obdivované, nie pre človeka, ktorý si ju dá postaviť, ale z jej vlastnej zásluhy.”

Double Century by mala byť dlhá 192 metrov a mala by mať až 9 palúb. k tomu aj 8 výťahov, aby nemuseli hostia a posádka chodiť po schodoch. Nebude chýbať ani diskotéka či kino, v ktorom bude až 126 sedadiel, pristávacia plocha na dva vrtuľníky a luxusné rýchle člny.

Na more by s ňou mala vyplávať až 100 členná posádka. Dizajnér dokonca povedal, že by sa dala postaviť aj vo väčšej verzii, konkrétne s dĺžkou až 225 metrov.

Koľko by vás takáto sranda stála? Ak by ste si chceli jachtu zadovážiť, dohadovaný rozpočet je okolo 770 miliónov dolárov.

Zdroj: 4yacht.com

Snímky: 4yacht.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
maxresdefault (4)
Mačka si našla naozaj zaujímavého kamaráta. To sa len tak nevidí

  Vidieť mačku a psa ako najlepších kamarátov nie je nič zvláštne. Ale čo takto mačka a sova? Táto podarená...

Zavrieť