Detskú fantáziu IKEA premenila na realitu. Toto sú hračky, po ktorých deti túžia

0

 

IKEA Foundation pomáha deťom po celom svete. Prispieť môžte aj vy. Z každej zakúpenej plyšovej hračky sa tak budete tešiť dvakrát. 

Kampaň s plyšovými hračkami, ktorá v IKEA funguje už od roku 2003, zaznamenáva naozajstné úspechy. Jednoduchý systém. Za každú hračku, ktorú si zakúpite, dá IKEA nadácia jedno euro deťom, ktoré to potrebujú.

Celková pomoc deťom, ktorých rodiny si nemôžu dovoliť vzdelanie, doposiaľ dosiahla neuveriteľných 77 miliónov eur. Podporovala 99 projektov v 46 štátoch. Dosah? Až 11 miliónom deťom, ktoré žijú v chudobe, sa dostalo lepšieho vzdelania.

 Od detí priamo vašim deťom

Kto môže navrhnúť krajšiu a zaujímavejšiu hračku, ako samotné deti. IKEA sa rozhodla vyrobiť hračky presne podla predlohy detí. Víťazné kresby tak dostali šancu stať sa budúcou obľúbenou hračkou vašej ratolesti.

Pozrite sa, ktoré kresby sa premenili na reálnych plyšových miláčikov.

Ak vás táto kampaň zaujala, na vyhľadávanie informácií použite oficiálnu stránku IKEA alebo zadajte do svojho vyhľadávača tento hashtag #SoftToys4Education.

Zdroj: ikea.com

Snímky: ikea.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Otec roka. Chlapca na vozíku premenil na hrdinu zo Star Wars

  Čo by správny otec nespravil pre svojho syna. Dostal geniálny nápad, ako využiť jeho vozík pre invalidov. Prerobil ho...

Zavrieť