Deti sa môžu za naslúchadlá hanbiť. Doprajte im také, ktoré budú nosiť radi

0

 

Má vaše dieťa problém so sluchom a musí nosiť naslúchadlo? V školskom veku to môže byť vážny problém pôsobiaci na psychiku a vývoj dieťaťa. Doprajte mu také naslúchadlo, za ktoré sa určite nebude hanbiť.

Aj najjednoduchší načúvací prístroj môže byť pre dieťa veľké negatívum. Základom je dieťaťu vysvetliť, že naslúchadlo je taká istá pomôcka, ako napríklad okuliare. Ak táto metóda nepomôže, zaraďte druhý rýchlostný stupeň a svojmu potomkovi zadovážte načúvací prístroj, ktorý bude in.

Pre menšie deti

Jednoduchou úpravou môžete presvedčiť vaše dieťa, aby rado nosilo prístroj. Najlepším momentom pre vás a vaše dieťa bude, ak ho začne nosiť s hrdosťou. Navyše na dosiahnutie takejto úrovne nemusíte vynaložiť astronomické sumy. Cena takéhoto príslušenstva sa pohybuje od 5 do 15 eur.

Na úpravu prístroja si môžete kúpiť set, alebo ho upraviť podľa seba Zdroj: mylugs.co.uk

Na úpravu prístroja si môžete kúpiť set alebo ho upraviť podľa seba Zdroj: mylugs.co.uk

Aké jednoduché, že? Váš spoločný problém sa dá vyriešiť doslova za pár eur. Navyše ak ste šikovná „supermama“, vyrobíte takéto doplnky, ako sa hovorí, ľavou zadnou. Ak sa vám však nechcú vyrábať, tak takéto vylepšenia nájdete napríklad na tomto odkaze. Môžete si vybrať z mnohých motívov. Veď kreativite a fantázii sa medze nekladú.

Pre dievčatá 

Naslúchadlá dnes môžete dostať v rôznych farbách a prevedeniach. Základom je však často používaná telová farba. Pre dievčatá v školskom veku môžete zvoliť napríklad náušnice, ktoré sa vešajú priamo na tubu naslúchadla. Takéto vylepšenie možno aplikovať aj na prístroje nosené staršími ľuďmi.

Na tvarovku si jednoducho môžete zavesiť takéto prívesky Zdroj: hayleighscherishedcharms.com

Na zariadenie si jednoducho môžete zavesiť takéto prívesky Zdroj: hayleighscherishedcharms.com

Z nepekného naslúchadla vášho dieťaťa sa tak môže rázom stať módny doplnok, ktorý bude nosiť omnoho radšej, ako ten doteraz. Ak sa do problému naozaj opriete, zistíte, že vylepšení na takéto prístroje sa dá nájsť oveľa viac.

Zdroj: mylugs.co.uk, hayleighscherishedcharms.com

Snímky: hayleighscherishedcharms.com, mylugs.co.uk

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Nová najmenšia kamera GoPro. Vieme, či sa vám zmestí do vrecka

  Pri uvedení na trh výrobca neuviedol rozmery, len váhu. Vysvetliť slovami, aká malá je nová kamera GoPro Hero4 Session...

Zavrieť