Číňanku zabil eskalátor po tom, čo zachránila svojho syna

0

 

Tragická nehoda, ktorá sa v nedeľu odohrala v čínskom meste Jingzhou, mala neuveriteľný priebeh. Matka sa snažila zachrániť svojho syna a následne bola doslova „prehltnutá“ eskalátorom v nákupnom centre.

Len 30ročná Xiang Liujuan uviazla v eskalátore po tom, ako sa snažila dostať svojho dvojročného syna do bezpečia. Už na konci eskalátora, keď mali vystupovať, sa náhle plošina zrútila. Xiang stihla strčiť do svojho syna, aby do stroja nespadol. Ona sa však nestihla zachrániť a sama spadla do mechanizmu.

Celá nehoda bola zachytená kamerovým systémom v nákupnom stredisku. Okoloidúci ľudia sa ju snažili vytiahnuť, no už sa nedalo nič robiť. Matka malého chlapčeka uviazla v eskalátore, čo ju okamžite zabilo.

Podľa čínskych médií bolo telo nebohej Xiang vytiahnuté po približne štyroch hodinách, kedy zamestnanci rozobrali celý mechanizmus eskalátora.

Zdroj: telegraph.co.uk

Snímka: telegraph.co.uk

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Tento Mercedes má veľký problém. Po prehranej stávke toto CLA musia utopiť v bazéne

  Nevinný príspevok na fan stránke Mercedes-Benz Slovakia sa zmenil na niečo, čo by ste nečakali. (Ne)chcená kampaň sa blíži...

Zavrieť