Christiano Ronaldo sa ukázal. Peniaze preňho nie sú naozaj problém

0

 

Každý vie, že jeden z najznámejších futbalistov sveta, Christiano Ronaldo, je veľmi bohatý človek. Tentokrát si kúpil slobodu, ktorú závidíme vtákom. 

Zarábať týždenne toľko peňazí, koľko nezarobí ani 600 priemerných Slovákov za celý mesiac, pravdepodobne vyvoláva otázku, kde ich všetky minúť. CR7, ako ho niekedy v skratke označujú, však má zmysel pre šetrenie a nie je žiadny márnotratník.

Zrátal si náklady na cestovanie po svete, spočítal si, koľko času a peňazí ho stojí preprava svojej rodiny a koľko doteraz utratil na letenkách. Výsledok? Radšej si kúpil svoje vlastné lietadlo. Podľa portugalského portálu Correio da Manha má ísť o lietadlo Gulfstream G200 za rovných 19 miliónov eur.

Dvojmotorové biznis lietadlo, ktoré dokáže vstrebať až 18 pasažierov. V ideálnych prípadoch je však projektované na osem až desať ľudí.

Gulfstream G200 Zdroj: referee.mx

Gulfstream G200 Zdroj: referee.mx

Dolet vyše 6000 kilometrov zaručí, že Ronaldo sa nebude musieť na svojich potulkách svetom často zastavovať na medzistaniciach. Interiér vám dokážu vybaviť doslova čímkoľvek. Samozrejmosťou je internetové pripojenie, televízia, masážne kreslá, kúpeľňa a iné.

Do interiéru vám dajú čokoľvek Zdroj: corporatejetinvestor.com

Do interiéru vám dajú čokoľvek Zdroj: corporatejetinvestor.com

Šetriť a necestovať verejnou dopravou sa proste oplatí.

Zdroj: cmjornal.xl.pt

Snímky: corporatejetinvestor.com , referee.mx, pokerstars.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Chcel ukradnúť dve luxusné Porsche. Pozrite sa, ako skončil

  Tak toto sa majiteľovi svojho červeného tátoša iste nebude páčiť. Video zachytilo, ako sa mu páchateľ doslova prerezal do...

Zavrieť