Chlapský orgazmus. Extrémne limitovaná úprava Bentley

0

 

Dvaja sú vždy viac ako jeden. Mansory x Gericia International spolu stvorili niečo, čo zlomí každé mužské srdce. Pozrite si video.

Ako keby nestačilo, že autá od Bentley sú samé o sebe už tak dokonalé. Keď sa do úpravy pustia legendárne firmy, vždy sa je na čo pozerať. Mansory odhalilo exkluzívnu verziu modelu Bentley Flying Spur s prívlastkom Limited Edition Gericia International 20th Anniversary Project.

Dlhý názov a samotný projekt vznikol na oslavu kolaborácie medzi dvomi firmami, ktoré sa zaoberajú špičkovým tuningom. Gericia International a známych Mansory.

Auto má špeciálne karbónové textúry s červenými detailami, aké sa vidia len málokedy. Interiér sa nesie v duchu luxusu od firmy Breitling. Nezabudlo sa na dvojité nasávanie na kapote, spojlery, difuzér alebo úpravu masky, predného znaku či kolies.

Všetko spolu hrá a ten pohľad naozaj stojí za to. Nemáme pravdu?

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com
Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
vertical-panoramas-of-church-ceilings-around-the-world-7
Úžasné panorámy kostolných stropov. Uznávaný fotograf zavítal aj na Slovensko

  V roku 2012 začal Richard Silver fotografovať stropy kostolov v New Yorku. Po malom experimentovaní vo photoshope zistil, že...

Zavrieť