Chcel vyzerať ako Hulk, no skoro mu museli amputovať ruky

0

 

Brazílsky „kulturista“ si zaumienil, že bude tak veľký ako samotný rozprávkový Hulk. Pomáhal si pichaním smrtiacich injekcií plných syntholu a alkoholu. Netrvalo dlho a mužovi skoro museli amputovať obe ruky.

Umelé svaly pomocou syntholu

Synthol je olejová látka, ktorá sa používa napríklad pri pózovaní na kulturistických podujatiach. Avšak táto látka sa dá využiť aj na pichanie do svalov. Jej úlohou je dostať sa medzi svalové vlákna, a tak umelo zvýšiť objem svalstva. Negatívum tejto látky je však to, že nikdy neviete, kde presne sa uloží. V tele ostane tri až päť rokov. Má to však aj svoje riziká.

Romario pred a po Zdroj: Barcroft TV

Romario pred a po Zdroj: Barcroft TV

Pri nesprávnej aplikácii môžete napríklad aj ochrnúť. Horšie bude, ak injekciu trafíte rovno do žily a olej sa tak dostane do vášho krvného obehu.

Romario dos Santos Alves si tieto injekcie pichal bežne. Keď zistil, že obyčajné ihly nedokážu prejsť pod jeho kožu, začal si kupovať ihly určené pre zvieratá a veterinárne účely. Olej v jeho svaloch totižto začal tuhnúť. To dospelo až k veľkým zdravotným problémom, pri ktorých mu skoro amputovali ruky.

Chcel byť ako Hulk

Romario sa pre Barcroft TV vyjadril, že niekedy ho stretávajú deti a hovoria mu, že naozaj vyzerá ako Hulk. Chcú sa s ním fotiť a objímajú ho. Tiež tvrdí, že sa mu páči, ako dokázal vyformovať svoje telo.

Pozrite si krátky video dokument o Romariovi

Zdroj: youtube.com

Snímky: mashlabe.com

SmeAktal- redakcia - kariére

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Stále váhate nad kúpou Apple hodiniek? Pomôžu vám videá

  Apple podporuje svoje produkty často aj videami. Konkrétne pre najnovšie hodinky Apple Watch ich spravili skoro tucet.    Ak...

Zavrieť