Chcel ukradnúť dve luxusné Porsche. Pozrite sa, ako skončil

0

 

Tak toto sa majiteľovi svojho červeného tátoša iste nebude páčiť. Video zachytilo, ako sa mu páchateľ doslova prerezal do auta. 

„Radšej som si mal kúpiť auto s pevnou strechou“, to sú slová, ktoré si pravdepodobne teraz hovorí majiteľ poškodeného červeného Porsche. Neznámy páchateľ, ktorý sa mu snažil auto ukradnúť, sa dnu dostal veľmi jednoduchým, no drastickým spôsobom.

Jednoducho sa prerezal cez plátenú strechu. Aj napriek tomu, že sa do vozidla dostal, odišiel naprázdno. Pri odchode si ešte vychutnal možnosť skočiť na zadný spoiler auta. Navyše, ako je možné vidieť na videu, veselo si točil svojim nožíkom. Veď jeho deň sa práve len začal.

Páchateľ už od rána neotáľal 

Podľa oficiálnych údajov obdržala polícia ráno o 07:45 telefonáty ohľadom spomínaného červeného Porsche. Neskôr, o 08:05 bolo nahlásené poškriabanie a zničenie zámku na šedom Porsche Cayenne. Páchateľ sa snažil dostať aj do tohto automobilu, no jeho počin sa tiež skončil fiaskom.

Neskôr (asi si ešte odskočil na kávu), o 10:45 úspešne vykradol obchod JD Sports. Odniesol si športové tenisky, top a športové nohavice. Personálu, ktorý sa ho snažil zastaviť, sa vyhrážal použitím svojho nožíka.

Metropolitná polícia, sídliaca v New Scotland Yarde v samotnom srdci Londýna, pátra po neznámom zločincovi z videa. Na pomoc vyzvala aj ľudí a zdieľala toto video na svojom Twitter účte.

Prečo sa však video, ktoré bolo zachytené už 29. septembra, dostalo na svetlo sveta až teraz? Po takom časovom odstupe bude pomoc s identifikáciou pravdepodobne náročná.

Aký trest by ste mu vymysleli, ak by takéto niečo spravil práve vášmu vozidlu? Podeľte sa v komentároch.

Zdroj: twitter.com, news.met.police.uk

Snímky: twitter.com, news.met.police.uk

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
photoshopped-animal-hybrids-12
Neuveriteľné stvorenia. Pri krížení sa fantázii sa medze nekladú

  Ak by ste mohli skombinovať dve zvieratá rôzneho druhu a vytvoriť tak nejakého úžasného kríženca, aké by to boli?...

Zavrieť