Captain America proti Iron Manovi. Marvel zverejňuje prvý oficiálny trailer

0

 

Očakávané pokračovanie, ktoré priamo nadväzuje na udalosti z Avengers 2: Vek Ultrona, uvidíme v kinách až v máji budúceho roka. Už teraz nám však trailer prezradil viac než dosť.

Dej sa odohráva po udalostiach spôsobených Ultronom. Svetová vláda sa rozhodne podporiť regulačný zákon o registrácii všetkých superhrdinov. Na jednej strane stojí Tonny Stark, ktorý so zákonom súhlasí, a na strane druhej Steve Rogers, ktorý sa postaví zásadne proti vládnemu dohľadu. Stačí malá iskra, aby sa medzi doterajšími spojencami rozhorela epická bitka, občianska vojna superhrdinov.

V traileri sa na chvíľu mihla nová postava, ktorá zatiaľ v Marvelovskom filmovom universe predstavená nebola. Je ňou Black Panther. Okrem neho sa tu objavia aj starí známi, ako napríklad Black Widow, Falcon, War Machine a nemalú úlohu zohrá aj kapitánov najstarší priateľ, Bucky alias Winter Soldier.

Otázkou stále ostáva, či sa v novej Marvelovke objaví aj Spider-Man. Jeho “naverbovanie” do Avengers teamu by iste nejedného fanúšika potešila.

captain-america-civil-war-poster-sheet

civilwar2

civilwar3

Zdroj: cosmicbooknews.com

Snímky: cosmicbooknews.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Od dnes je v obehu nová 20€ bankovka. Pozrite sa, ako vyzerá

  Nová bankovka v našom obehu má byť odolnejšia voči falšovaniu. Dizajn sa zmenil už na prvý pohľad.  Práve dnes je...

Zavrieť