BMW má problém. Ich vlajkovú loď im nafotili pred odhalením 

0

 

Novej verzii BMW 7 sa nedarí. Má za sebou nehodu s policajným autom a dve predčasné odhalenia. 

Začiatok novej generácie BMW 7 nemá pre nemeckú automobilku práve šťastný charakter. Ešte začiatkom roka obehli svet snímky, ktoré odhaľovali veľkú časť jej dizajnu. Navyše len približne pred mesiacom malo jedno testovacie auto dopravnú nehodu, ktorú by nikto nechcel zažiť.

Testovací jazdec BMW v križovatke prevrátil policajné auto (viac informácií v našom článku). A práve teraz uniklo spoločnosti aj posledné tajomstvo. A to ako vyzerá celé BMW 7 z profilu.

Posledná špionážna fotografia BMW 7, ktorá unikla.  (snímka: bimmertoday.de)

Posledná špionážna fotografia BMW 7, ktorá unikla. (snímka: bimmertoday.de)

Aj keď automobilky chcú pred premiérou svojho auta čo najviac zaujať mediálny svet, toto rozhodne nie je štandardný postup. Ukáže sa zrkadlo, svetlo či predstaví technika (čo aj BMW urobilo), no rozhodne nie amatérsky nafotené snímky celého auta.

Každopádne podľa snímok nové BMW neujde ďaleko svojmu staršiemu predchodcovi. Nový dizajn sa však najviac podpísal na svetlách.

Obrovským skokom bude ale technika, ktorú BMW samostatne predstavilo. Vďaka modernejšej stavbe schudne nová vlajková loď cez sto kilogramov a ponúkne aj špecialitu v podobe autonómneho parkovania. Teda aj podľa videa BMW pri zaparkovaní auta do garáže v ňom už nebudete musieť sedieť.

Od novinky sa očakáva agresívnejší dizajn, laserové svetlá, nižšia hmotnosť či vynovený vzhľad interiéru. Nové BMW 7 má ukázať nový volič automatu či top verziu s výkonom 600 koní.

Galéria:

Kľúč bude mať dotykový displej

Nový bude aj obyčajný kľúč, ktorý ponúkne napríklad dotykový displej. Novinkou bude aj ovládanie multimediálneho systému v aute, kde ho budete môcť ovládať pomocou gést.

V pozadí automobilky sa má aktuálne hovoriť aj o absolútnej novinke. Tou má byť BMW M7. Športová limuzína by mala mať výkon 600 koní a špeciálne upravené vlastnosti. Bude konkurenciou najmä pre Mercedes-Benz S63 AMG či Audi S8.

Počas predstavenia nového BMW 7, ktoré má prísť tento rok, tak automobilka síce neukáže šokujúci dizajn, ale zaujať môže najmä technologickou prezentáciou či svojimi novými motormi.

Zdroj: motorauthority.com

Snímky: bimmertoday.de, archív

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
Staršie príspevky:
Ropa (snímka: marasinews.com)
Na východe Slovenska sa podľa Američanov nachádza ropa

  Pri Medzilaborciach, Svidníku či Snine sa majú nachádzať ložiská ropy a zemného plynu.  Vytipované oblasti na severovýchode Slovenska majú...

Zavrieť