Blíži sa koniec sveta. X-Men: Apocalypse prichádza s prvým trailerom

0

 

Pokračovanie úspešných titulov X-Men: First Class a X-Men: Days of Future Past na seba nenechalo dlho čakať. Profesor X a jeho tím sa postavia najmocnejšiemu mutantovi, aký kedy žil.

Od počiatku civilizácie bol uctievaný ako boh. Apocalypse (Oscar Isaac), prvý a najmocnejší mutant, nazhromaždil sily mnohých ďalších mutantov, čím sa stal nesmrteľným a nepremožiteľným. Po svojom prebudení zo spánku, ktorý trval tisícky rokov, je sklamaný zo súčasného sveta, a preto vytvorí tím mocných mutantov, vrátane skľúčeného Magneta (Michael Fassbender), aby očistil ľudstvo a vytvoril nový svetový rád, podľa ktorého bude vládnuť.

Keď osud Zeme visí na vlásku, Raven (Jennifer Lawrence) s pomocou Profesora X (James McAvoy) musí viesť tím mladých X-Menov, aby spoločne zastavili ich najväčšieho nepriateľa a zachrániť ľudstvo pred úplnou skazou.

O réžiu sa postaral Bryan Singer, ktorý má už na konte réžiu X-Men: First Class, ale aj prvé dva diely pôvodnej trilógie. Film má v kinách premiéru 27.05.2016 a sľubuje, že to bude jeden z najepickejších zážitkov, aký nám Marvelovský X-Mani zatiaľ ponúkli.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Snímka: screenrant.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
gmail (Snímka: mashable.com)
Google naznačuje, že zruší Gmail. Vymení ho

Až 900 miliónov ľudí pravdepodobne príde o svoj Gmail. Google začal dáta presmerovávať na novú službu.  Neznáma služba začala ako...

Zavrieť