Apple je kvôli cene nových hodiniek terčom posmeškov

0

 

Skupinka ľudí, nazývajúcich sa CollegeHumor, natočila video, kde vám rozumne” vysvetlili, prečo majú prichádzajúce hodinky Apple Watch v zlatom vyhotovení tak vysokú cenovku. 

Smart hodinky od Apple vyrobené zo zlata majú cenovky 10 tisíc až 17 tisíc dolárov. V ponuke sú však aj lacnejšie variácie. Dokopy je možné si vybrať z 38 modelov, ktoré môžete nájsť v tomto odkaze.

Jeden z aktérov, ktorý je na nerozoznanie od Tima Cooka, terajšieho CEO firmy Apple, vo videu vtipne zachytil zaujímavé fakty o smart hodinkách. Video za pár dní dosiahlo už vyše dva a pól milióna videní. Toto je len pár z vtipných výrokov, ktoré si môžete pozrieť v anglickom videu, ktoré vás určite pobaví.

„Utratil som učiteľský plat za kúsok minerálu, ktorý budem nosiť na zápästí, len preto, aby som dokázal, aký bohatý som”. „Stačí, aby pozreli na vaše zápästie….a oni budú vedieť”.

 

Zdroj: apple.com, youtube.com

Snímky: apple.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Breitling B55 connected
Švajčiari sa boja Apple. Chcú inteligentné hodinky

  Výrobcovia švajčiarskych luxusných hodiniek začínajú podliehať trendu. Skúšajú to aj so smart hodinkami. Svet hodinárstva zasiahlo veľké prekvapenie. Na...

Zavrieť