Animovaný seriál Simpsonovci šokuje. Príde o niekoľko kľúčových postáv

0

 

Simpsonovci, známy animovaný seriál, ktorý si obľúbili milióny fanúšikov, prídu o 9 dôležitých postáv. Prečítajte si, ktorých sa to týka a čo sa vlastne stalo. 

„D´OH“. Takto by zareagovala najznámejšia postava tohto seriálu, Homer. Smutná správa pre všetkých fanúšikov animovaného seriálu, ktorý mnohých sprevádza po celý život. Matt Groening, stvoriteľ seriálu, ešte do nedávna tvrdil že všetci, ktorí dabujú postavy a dávajú im tak ich charakteristické hlasy, majú podpísané zmluvy na ďalšie dva roky. Pravda je však inde.

Denník TMZ informoval, že podla ich zdroja, blízkeho tvorcom Simpsonovcov, kontrakt nepodpísal jeden dôležitý človek. Harry Shearer sa rozhodol venovať sa inej práci, a tak 9 postavičiek stratí hlas. Pre fanúšikov, ktorí seriál sledujú v originálnom znení, to bude pomerne veľký šok. Kto nahradí Harryho, ktorý dáva hlas dôležitým postavám, sa zatiaľ nevie.

Na videu, ktoré bolo nakrúcané len nedávno, Matt Groening ešte tvrdil, že je všetko v poriadku.

Postavy, ktoré nebudú v ďalších sériach tým, čo bývali 

Herry Shearer daboval spolu 9 postáv, ktorých hlasy vám budú určite chýbať.

Prídeme tak o starého znamenitého Mr. Burnsa či jeho verného pomocníka Waylona Smithersa. Hlas bude chýbať aj Dr. Hibbert, známeho ako Dr. Dláha, či napríklad Lennyho, Karlovho najlepšieho kamaráta. Správy, ktoré uvádza Kent Brockman už tiež nebudú také, aké bývali. Nevynecháme ani suseda Neda Flandersa či riaditeľa Skinnera. Chýbať nám budú tiež vedľajšie postavy ako kocúr Scratchy a mimozemšťan Kang.

Áno, týmto všetkým dal hlas len jeden človek. Myslíme si, že nájsť podobný a tak dobrý hlas, ktorý dokáže zastúpiť Harryho, zaberie veľmi veľa času. Našťastie fanúšikovia, ktorí sledujú „žlťáskov“ v českom dabingu, by nemali zaznamenať žiadnu zmenu.

Zdroj: tmz.com

Snímky: simpsons.wikia.com

 

SmeAktal- redakcia - kariére

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
maxresdefault
Pozrite sa, ako sa dá roztopiť minca. Pomocou slnka

  Pamätáte si na časy, keď ste boli malé deti a upaľovali mravce lupou? Známy „youtuber“ Grant Thompson si vyrobil trochu...

Zavrieť