Android aplikácie, ktoré môžu používatelia Apple len závidieť

0
Showing 1 of 5

 

Pozrite sa na aplikácie, ktoré môžu mať len používatelia operačného systému Android. Ľudia, ktorí vlastnia zariadenia spoločnosti Apple im môžu skutočne závidieť. 

Ako vždy, užívatelia smartfónov sa budú deliť na tri skupiny. Prvá je kategória ľudí, ktorých skoro vôbec nezaujíma, čo držia v ruke. Druhá sú tí, ktorí používajú Android. Tretia, no neposledná, sú takzvaní „jabĺčkári“, používajúci systém iOS. Treba spomenúť aj Windows, BlackBerry či operačný systém Palm, ktoré však už nie sú tak rozšírené.

Pozrite si päť aplikácií, ktoré môže mať len skupina číslo dva, používajúca Android. Na ďalšiu stránku a aplikáciu sa prepnete tlačítkom NEXT v pravo hore.

AppLock Face/Voice Recognition

Táto aplikácia slúži na odblokovanie vášho zariadenia buď pomocou hlasu, alebo vašej tváre. Táto aplikácia sa dá tiež použiť na sprístupnenie zablokovaných priečinkov. V aplikácii je zahrnutá aj nutnosť pohybu tváre, aby váš telefón nikto neotvoril napríklad len fotkou vašej osoby.

Áno, iPhone síce má funkciu odomykania odtlačkom prsta, no to už aj niektoré Android telefóny. Je možné, že práve aj ten váš.

Aplikácia App Lock Zdroj: play.google.com

Aplikácia App Lock Zdroj: play.google.com

SmeAktal- redakcia - kariére

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Grécky jogurt (Snímka: greek-yogurt-fruit-dip.org)
Inšpirujte sa. Sedem tipov pre zdravé raňajky

  Pokiaľ sa snažíte žiť zdravým životným štýlom, v žiadnom prípade by ste nemali zabúdať na raňajky. Prinášame vám tipy pre...

Zavrieť