Americká modelka v lietadle potrebovala dve sedadlá. Teraz však schudla 100 kíl.

0

 

35-ročná modelka zhodila skoro polovicu svojej váhy po tom, čo sa jej stal ponižujúci incident v lietadle. Nezmestila sa do jedného sedadla.

Rosie Mercado sa rozhodla radikálne zmeniť svoj spôsob života. Ešte pred niekoľkými rokmi vážila 186 kíl. Napriek tejto váhe sa jej podarilo presadiť v oblasti modelingu, a to najmä vďaka jej krásnej tvári. Okrem toho, že nafotila niekoľko kampaní, darilo sa jej aj v mnohých súťažiach krásy pre ženy, ktoré majú nadváhu.

Rosie Mercado (Snímka: facebook.com/Rosie Mercado)

V živote Rosie nastal však obrovský zlom vtedy, keď jej letuška oznámila, že v lietadle potrebuje dve sedadlá, pretože sa do jedného nezmestí. Začala si uvedomovať, že ju jej hmotnosť značne obmedzuje. Dôvodom boli tiež jej tri deti, s ktorými nemohla ísť do ich vytúženého Disneylandu. Rosie by na jednotlivé atrakcie nepustili práve kvôli jej hmotnosti, pričom by bola taktiež terčom posmeškov.

Rosie Mercado pred a po strate váhy

Rosie Mercado pred a po strate váhy

Od nepríjemnej skúsenosti ubehli už takmer 4 roky. Za ten čas sa modelke podarili naozaj neuveriteľné zmeny. Rázne zmenila svoje stravovanie a pravidelne cvičila šesť dní v týždni. Do dnes schudla takmer 100 kíl. Teraz váži 91 kilogramov a jej želaním je schudnúť ešte ďalších jedenásť.

V modelingu teraz Rosie dostáva viac ponúk, no čo je však najväčším pozitívom, je fakt, že sa môže viac venovať svojim deťom, ktoré nedávno sama vzala do Disneylandu.

Galéria:

Snímky: facebook.com/Rosie Mercado

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Toto je najkrajšia reklama roku 2015. Dostane vás

  Známa sieť obchodov John Lewis si dala natočiť dojímavú vianočnú reklamu, ktorá valcuje internet. Už teraz si však z...

Zavrieť