Živý 650 kilový medveď v objatí mladých modeliek. To všetko kvôli pytliakom

0

 

Medveď Stephen, ktorý skoro neprežil brutálny útok lovcov. Dnes točí filmy a spolu so svojim majiteľom bojujú proti pytliactvu. Pozrite sa, ako.

Táto kampaň vznikla po tom, ako bol medveď skoro zabitý pytliakmi. Útok, ktorý mal priniesť len obyčajný profit a potešenie zo zabíjania. Po tejto udalosti sa medveďa ujal nový majiteľ, ktorý ho vycvičil. Dnes je z neho slávna hviezda, hraje v ruských filmoch a zúčastňuje sa napríklad takýchto fotení.

Kampaň proti lovu a pytliactvu

Fotografka, Olga Barantseva, chcela zachytiť harmóniu medzi človekom a medveďom. Touto sériou chceli poukázať na problematiku pytliactva. Ako odvážne modelky, ktoré sa nebáli ležať so 650 kilogramovým medveďom, zohrali úlohu Maria Sidorova a Lidia Fetisova. Ako je na videu vidieť, medveď bol riadne vybozkávaný a vyobjímaný.

Priznajte sa, dali by ste sa nahovoriť na takéto fotenie s medveďom, ak by malo ísť o takúto ušľachtilú vec? Pár finálnych fotiek si môžete pozrieť aj v galérii.

Galéria:

 

Zdroj: youtube.com

Snímky: youtube.com, reprofoto youtube.com, catersnews.com (Caters News Agency)

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Samsung odhalil telefón od Iron Mana

  Chuťovka pre fanúšikov Avengers a firmy Samsung. Ohlasovaná verzia Samsung Galaxy S6 Edge v prevedení od Iron Mana je...

Zavrieť